Kraków okazał się idealnym miejscem zarówno dla nowożeńców

Kraków, największe miasto w Polsce, od wielu lat przyciąga turystów. Urok stolicy Polski jest wyjątkowy i obejmuje wspaniałe targowiska, na których odwiedzający mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują, takie jak wino, ubrania, tekstylia, a nawet meble.

Poniżej kilka ciekawostek o sklepach meblowych w Krakowie.

Jednym z najbardziej znanych salonów meblowych w Polsce jest lokalna sieć „Sklep Art Deco” mieszcząca się przy ul. Świętokrzyskiej przy skrzyżowaniu z ul. Starynkiewicza. Sklep został założony w 1950 roku przez Janusza Sztyftę i jego żonę Marię Sztyftę, którzy szukali firmy do prowadzenia, gdy ich dzieci dorosły i opuściły dom.

Znaleźli sklepik na rogu ul. Piekiełko i ul. Świętokrzyskiej i postanowiła otworzyć ją jako małą firmę sprzedającą odzież dziecięcą – meble były tylko dodatkiem do tego

Kraków jest popularnym kierunkiem turystycznym w Polsce i ma wiele znanych miejsc do odwiedzenia. Jednak niewiele osób wie, że jest to również dom dla jednych z najlepszych sklepów meblowych w Europie.

Kraków jest jednym z najbardziej niezwykłych miast w Europie, a jego niesamowite centrum ze średniowieczną architekturą, brukowanymi uliczkami, krętymi uliczkami i starymi budynkami do dziś wygląda jak stary Kraków, o którym kiedyś czytałeś.

Jedną z jej specjalności są sklepy meblowe. To wyjątkowe połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym wzornictwem, które można znaleźć wszędzie!

masaże dla pań w krakowie
masaż czekoladą kraków
masaż gorącymi kamieniami kraków
masaże klasyczne kraków
masaż relaksacyjny kraków
masaż lomi lomi kraków
spa Kraków
masaż kobido kraków
endermologia kraków
hydrodermabrazja kraków
karboksyterapia kraków
mezoterapia igłowa kraków
mikrodermabrazja kraków
peeling kawitacyjny kraków
zaffiro kraków
peeling chemiczny kraków
zabiegi na ciało w krakowie
endermologia LPG na ciało kraków
joga kraków