Meble łazienkowe na wymiar

Jako biuro projektowe w Krakowie przygotowaliśmy już tysiące projektów łazienek, które wyróżniają się na tle innych swoją efektownością i funkcjonalnością. Meble łazienkowe przygotowywane na zamówienie prezentują się idealnie – fenomenalnie komponują się z wnętrzem, są dostosowane do wymiarów pomieszczenia i tworzą niepowtarzalny klimat aranżacji. Aby sprostać każdym oczekiwaniom, w pracy wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, bazując na polskich i sprowadzanych z zagranicy materiałach, dostosowując je do nowoczesnych i klasycznych projektów.

Na wymiar, do każdego wnętrza

Jeśli marzy Ci się łazienka w określonym kolorze i stylu, zwróć się właśnie do nas. Naszym priorytetem jest satysfakcja i zadowolenie klientów – wykonujemy projekty, kierując się oczekiwaniami przyszłych użytkowników wnętrz, biorąc pod uwagę możliwości przestrzenne i wykorzystując nasze kreatywne pomysły. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, sprostamy każdemu wyzwaniu i zaprojektujemy meble, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Poradzimy sobie w małymi i przestronnymi wnętrzami, łazienkami w domu, bloku czy prywatnych apartamentach.

Łazienka w wersji 3D

Dużym atutem współpracy z naszym biurem projektowym jest przygotowywany przez nas projekt mebli łazienkowych 3D. Dzięki temu nie musisz wyobrażać sobie, jak ostatecznie będą wyglądały Twoje wnętrza zaprojektowane na wymiar – po prostu to zobaczysz, a my przystąpimy do realizacji dopiero po Twojej akceptacji. Razem stworzymy łazienkę z historią – niepowtarzalną, inną niż wszystkie, taką, którą sobie wymarzyłeś. Zapraszamy do współpracy!